O nas

Eliza Kania – wokalistka.

Studentka filologii angielskiej, po zajęciach dzik na siłowni. Śpiewa odkąd zdołała utrzymać mikrofon w rękach. Kilkakrotnie przecierała szlaki w programach telewizyjnych tj.: "Bitwa na Głosy" czy "Must be The Music". Poza muzyką uwielbia podróże, słodkości i nałogowo ogląda seriale na Netflix’ie.


Adrian Gołuszek – gitara, wokal.

Szef wszystkich szefów. Zawodowo księgowy, w zespole również zajmuje się rozrachunkami... Ze sceną za pan brat od wielu lat. Olał karierę - wybrał wesele. Najbardziej nerwowe ogniwo kapeli - utrzymanie w ryzach czworo ludzi to JAZZDA bez trzymanki .


Mariusz Ścieszka – instrumenty klawiszowe, wokal.

Chałturnik z krwi i kości. Z wykształcenia "tylko" mgr.inż. budownictwa. Pomimo niepozornego wyglądu - idealnie pasującego do instrumentów klawiszowych: posiada bardzo chrypliwy wokal. Kocha muzykę, nienawidzi cebuli...


Kamil Goryl – perkusja, wokal.

"To ja, narcyz się nazywam..." Urodzony z pałeczką w ręce, multi-instrumentalista. Zagorzały fan rajdów samochodowych. Kierownik zamieszania z niewyczerpalnymi pokładami energii - na tyłku siedzi tylko za bębnami!!!


Michał Miodoński – gitara basowa.

Najbardziej flegmatyczny (czyt. nieśmiały, przyzwoity) członek zespołu. Z muzyką związany od ponad dekady. Brał udział w licznych projektach muzycznych. Poza graniem uwielbia spać i jeść. Swoim wokalem mógłby wspomóc tylko "Majkę Jeżowską" i "Arkę Noego" - dlatego też jako jedyny nie śpiewa w zespole!!! Kawaler do wzięcia od zaraz...